محل تبلیغات شما

فکر شخصی را برای شخصی که از آن ناراحت هستید ، فکر کنید.

احتمالاً فکر می کنید ، "شما نمی توانید جدی باشید." به من گوش کن.

نقطه مقابل عصبانیت ، نفرت یا ترس چیست؟ درست است: عشق. با فرستادن عشق به شخصی ، دعا کردن همه چیزهای شگفت انگیز مورد نظر خودتان در زندگی را دریافت می کنید ، آرام آرام احساسات منفی را از بین می برید که به شما آسیب می رساند تا از خیر. من را باور نمی کنید؟ امتحانش کن

این که آیا به نماز اعتقاد دارید یا خیر ، هنوز هم می توانید در طول روز وقت بگذارید تا افکار دوست داشتنی راجع به کسی که از آن ناراحت هستید فکر کنید ، آرزوی موفقیت و نعمت برای آنها کنید. با صدای بلند آن را بگویید ، "خدا / بودا / آفریننده / کائنات / دستگیره و غیره: لطفا امروز عشق ، سلامتی و صلح را به لیزا عطا کنید."

در ابتدا به احتمال زیاد احساس ناخوشایندی و بی معنی خواهد داشت ، نه دشوار. ممکن است هفته ها ، ماهها یا حتی سالها طول بکشد ، اما در نهایت متوجه خواهید شد که در آن زمان احساسات مریضی وجود داشته است ، اکنون صلح و عشق وجود دارد. و این که شما شروع به معنی آن می کنید!

یک قانون خوب برای این تمرین این است که هر روز حداقل چهارده روز آن را امتحان کنید.

انگیزه ها و انتظارات خود را بررسی کنید.

بهترین راه برای از بین بردن نیتی این نیست که خود را برای آن تنظیم کنید.

به عنوان مثال ، در مورد زمانی فکر کنید که افراد از شما بخواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید. شما احتمالاً انتظاراتی را در مورد کارهایی که در ازای شما برای شما انجام می دهند ، شکل داده اید. اگر اشاره ای به آنچه در آن برای من وجود دارد وجود دارد ، احتمالاً شما به دنبال نیتی هستید.

ارزیابی این مسئله قبل از اقدام دشوار است. اگر یکی از دوستان در حال حرکت است (دوباره) و از شما کمک می خواهد (دوباره) شاید شما با خودتان فکر کنید "من بهتر کمک می کنم زیرا می دانم که سال بعد حرکت می کنم به آن احتیاج دارم."

سال بعد وقتی حرکت می کنید اگر دوست شما حاضر نشود چه اتفاقی می افتد؟ بویا!

وقتی بدون انتظار می دهید - فقط وقتی راحت بخاطر این کار بپردازید - کمتر احتمال دارد که از مردم بدلیل رها کردن ناراحت شوید.

راه های موفقیت در زندگی

راه های قدرتمند شدن

فیلم هایی که باعث تغییر در زندگی شما می شوند

، ,فکر ,عشق ,وجود ,هستید ,ناراحت ,می کنید ,فکر کنید ,که از ,را برای ,کنید ،

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلبرگ یاس با چی دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی تامین میوه میدان تره بار دنیای وب نوین گرافیک -چاپ روی اجسام -چاپ روی پیکسل ارز دیجیتال - بیت مهر نگین کویر allseo